Moikit Cuptime 2

Novinka, která nedávno vstoupila i do českých sítí obchodu a je velmi populární a dokáže zaujmout především nadšence technologii a také i uživatele, kteří chtějí mít pitný režim zcela pod svou kontrolou. Zakoupil jsem tento chytrý Moikit Cuptime2 hrnek, abych vám o něm napsal více. Má své klady, ale také zápory, za které mohl nejspíš obchod, ve kterém jsem ho kupoval.

Nejvíce mě zaujalo na chytrém Cuptime2 hrnku mno funkcí, které nabízel - můžete sledovat kolik za den vypijete mililitrů vody, čaje, či jiné tekutiny. Pokud do něj nalijete horký nápoj, tak vás upozorní vibracemi, pokud je příliš teplý a mohli by jste se opařit - teplota která je přijatelná, spadá do 49 stupňů a poté již hrnek, nebude obtěžovat vibracemi.

Veškeré notifikace si můžete nastavit, zda má vibrovat, pípnout že je čas se napít aby jste dodrželi hladinu, kterou si sami nastavíte a nebo vám program podle vašich údajů o váze a věku, spočítá denní limit, který musíte vypít. Navíc si můžete nastavit čas, od kdy do kdy vás může hrnek upozornit, na to aby jste se napili.

Mezi velkou výhodou kterou hrnek nabízí, je baterie, která při plném nabití vydrží až 3 měsíce a nabíjení trvá cca 2,5 hodin. K dispozici je USB dokovací stojánek a USB kabel, který připojíte do jakékoli USB nabíječky, třeba od vašeho telefonu. Případně do stojánku zapojíte jakýkoli MICRO - USB kabel. Co se týče testování, tak po dvou měsících baterie ukazovala stav 0%, ale přesto nadále hrníček stále funguje.

Chytrý hrnek Moikit Cuptime 2 vám změří mnoho údajů, když do něj nalijete vodu, tak vám uvede kolik ml. jste do něj nalili - maximální hodnotu ukazuje 350 ml. Také vás informuje o aktuální teplotě, jakou tekutina má. Když se napijete, tak vám displej ukáže kolik jste se napili a zároveň teplotu a celkový stav ml, který jste vypili. Navíc vám ukáže graf květiny, která podle denního cíle roste, pokud jste tedy splnili cíl, např. 2 400 ml. tak vám rostlinka celá vyroste a vy vidíte, zda jste cíl splnili.

Navíc pomocí aplikace Moikit, která je zdarma ke stažení, jak pro uživatele iOS, tak Androidů, zjistíte veškeré údaje v procentech. Vidíte v jakém časovém horizontu jste se napili, kolik % jste splnili denního cíle a pak můžete zajít i do hlubšího nastavení, kde si můžete nastavit notifikace, zda má chytrý hrnek upozornit vibracemi, pípnutím, a nebo má mlčet. Navíc se můžete podívat, jaký je stav baterie - v procentech. Také neschází možnost vypnout hrníček, restartovat a mnoho dalšího nastavení.

Mezi velkým záporem, který u mě nastal, bylo zakoupení u jednoho nejmenovaného obchodu. Hrníček mi sice přišel na druhý den, ale velkým zklamáním, byla folie, která byla nalepena na hrníčku. Nešla vůbec strhnou a nejspíš se jednalo o kus, který již někdo používal. Obchod to nejspíš vyřešil tím, že sekundovým lepidlem zalepil novou folii a tím pádem ji nešlo celou odlepit, jak je na fotkách vidět. Snažil jsem se ji odlepit houbičkou z té ostřejší strany, ale ani tohle nepomohlo a používat drátěnku, jsem zrovna nechtěl... Jak vidíte na fotkách, tak hrnek má stále folii nalepenou a ani po cca 300 umytí, se stále nepodařilo tyto částí folie odlepit.

Určitě si řeknete, proč jsem danou situaci nereklamoval a abych se přiznal, tak reklamoval, ale obchod přestal komunikovat a nejspíš v tom bylo to, že hrníček by se z důvodu hygieny musel vyměnit za nový. Takže jsem to již neřešil a hrnek jsem si nechal i přes to, že mám na něm stále kousky folie, jak je uvedeno na fotkách.

Musím závěrem napsat, že jsem s ním přesto všechno nadmíru spokojený. Jedná se doopravdy o pokročilou technologii, která vám dokáže hlídat pitný režim, ale zároveň i to, aby jste se nespálili horkým čajem, jak to bylo u mě zvykem. Pokud by jste se chtěli na něco zeptat, tak klidně zanechte komentář a já vám na něj odpovím co nejdříve.

Hodnocení

Pro hlasování musíte být příhlášeni.

Diskuze

Pro přispívání do diskuze musíte být přihlášení.