Fibaro chytrá domácnost

Fibaro příslušenství lze zakoupit jednotlivě pro Váš iOS či Android telefon a to buď ve verzi HOMEKIT, která nepotřebuje základnu, tedy řídicí jednotku Home Center Lite. Především je nejlepším řešením zakoupit kompletní Fibaro Starter Kit, který vám nabídne velké příslušenství včetně základny která funguje jak z iOS, Androjd tak také OSX a Windows operačním systémem.

Fibaro Starter kit nabízí pět nejzákladnějších inteligentních zařízení s velmi pokročilou technologii. Ne jen že vám zabezpečí domov, na dálku dokáže regulovat světla, zásuvky a další, ale dokáže toho mnohem více.

Balení Fibaro Starter Kit nabídne jako první základní součást - miniaturizovanou řídící jednotku která je základním mozkem systému Fibaro - Home Center Lite. Díky tomu že funguje pomocí brány vaši domácí sítě, lze s ní komunikovat kdekoli. Díky technologii Wi-Fi můžete doma či mimo Váš domov, řídit celou svou domácnost.

Motion Sensor - jedná se o senzor pohybu který nefunguje jen na téhle bázi, ale dokáže informovat i o změně světelných podmínek a teploty. Může na základě s ostatními moduly spustit osvětlení, zamknout, zavolat policii když by se do domu dostal někdo, kdo by tam neměl co dělat.

Smoke Sensor - Tento prvek znamená detekci kouře, navíc na základě propojení s ostatními prvky může vypnout spotřebiče a v případě nejhoršího, může zavolat hasiče.

Flood Sensor - Tento detektor zaplavení vám může ušetřit námele finanční prostředky. V případě detekce zaplavení, může odpojit ohrožující spotřebiče, případně pokud si dokoupíte motorizovaný ventil na přívodní potrubí, tak dokáže zastavit i přívod vody. Navíc obsahuje senzor teploty a dokáže i venku odhalit námrazu.

Door Window - jedná se o magnetický kontakt na okna, vrata, dveře, vrata či jiné druhy vrat či dveří. Na dálku vás může informovat, že jste zrovna nezavřeli okno, případně přišlo vaše dítě ze školy domu, díky hlášení, že již někdo vstoupil do vašeho bytu.

Wall Plug - Bezdrátová chytrá zásuvka, která toho dokáže doopravdy hodně. Díky měnících barev okamžitě vidíte, jakou máte přibližnou spotřebu aniž by jste museli koukat do aplikace, kde okamžitě uvidíte aktuální spotřebu, celkovou spotřebu a mnoho dalšího. Můžete navíc na dálku vypínat, či zapínat spotřebiče, kontrolovat který spotřebič vám spálil co nejvíce energie a jeho omezením používání tak ušetřit namále peníze. Navíc můžete programovat spoustu jiných funkcí které vám Fibaro Home Center nabízí.

Hodnocení

Pro hlasování musíte být příhlášeni.

Diskuze

Pro přispívání do diskuze musíte být přihlášení.