Power Banky velký výběr

Velký výběr externích baterií - POWERBANKY za super ceny s velkou kapacitou a nízkým profilem. Vše naleznete v obchodě, uvedeném níže. Pokud plánujete koupit power-banku, rozhodně neotálejte, jedná se o luxusní a nejprodávanější kusy POWERBANK.

POWER BANKY MŮŽETE ZAKOUPIT PŘÍMO ZDE


Pokud nevíte, která by byla pro Vás ta pravá, zda ji požadujete pouze na jedno nabití Vašeho chytrého telefonu, či vícero nabití, vše závisí na kapacitě mAh.

Chytrý telefon má baterii v průměru okolo 2000 - 3000 mAh, pokud se tedy rozhodnete pro power-banku, která má kapacitu 5000 mAh, dobijete Váš telefon skoro dvakrát, zaručeně tedy jednou do plné kapacity, plus ještě něco zůstane do zásoby. Pokud chcete nabíjet telefony klasické, které mají kapacitu baterie cca 500 mAh, můžete je tedy dobít až 10x. Musíte ale počítat s částečnou ztrátovou energii, která v průběhu nabíjení vzniká, jedná se především o napájení přístroje v průběhu nabíjení, včetně napájení power banky.

Pokud chcete dobit telefon několikrát, či potřebujete dobíjet i Váš tablet, doporučujeme sáhnout po vyšší řadě a tedy se rozhodnout na externí baterii v řádech nad 10 000 mAh. Powerbanky lze nabíjet ne jen telefony, ale každé další zařízení USB. Pokud chcete dobíjet Tablet, či telefon, který má možnost využít rychlonabíjení, rozhodně sáhněte po powerbance, která má výstup 2A.

Pokud uvažujete nad koupí, rozhodně neváhejte a podívejte se na velký výběr v obchodě, uvedeném níže. Obchod Vám nabídne i velkou řadu externích baterii, které potěší každého - i jako dárek.

POWER BANKY MŮŽETE ZAKOUPIT PŘÍMO ZDE

Hodnocení

Pro hlasování musíte být příhlášeni.

Diskuze

Pro přispívání do diskuze musíte být přihlášení.