Tvrzené sklo iPhone 4, 4S, 5, 5S, 6, 6S, 7, 8, X

Nedílnou součástí každého telefonu iPhone, je tvrzené sklo. Pokud potřebujete zakoupit to nejlepší a neodolnější sklo, které vám ušetří mnoho peněz, neváhejte a vyberte si v odkazu níže.

Ochranné sklo můžete ZAKOUPIT ZDE

Pokud stále nevlastníte tvrzené sklo či folii na váš iPhone telefon, ať již se jedná o řadu 4 nebo 6, 7 či X, tak s nákupem neotálejte a rozhodně tvrzené sklíčko kupte. Stačí malá nepozornost a pokud by váš iPhone spadl, tak škody by se mohly vyšplhat i v řádech desetitisíc korun, především u nejnovější řady telefonu iPhone X, kde je součástí displeje OLED panel a originální verze, vychází nemalou finanční hotovost.

Uvedený obchod níže, prodává velkou škálu ochranných sklíček pro různé modelové řady iPhone telefonů a rozhodně Vám doporučujeme, vybrat to nejvíce odolné sklíčko, které obchod nabízí. Můžete si také vybrat mnoho obalu, či krytů, ale pokud rádi telefon neskrýváte v obalech, rozhodně si ochranné sklo zakupte.

Velkou výhodou sklíček je ochrana displeje, také odolnost vůči poškrabaní a dalších mnoha faktoru, díky kterým váš telefon může být v té nejzákladnější části ochráněn. Sklíčko je téměř neviditelné a zároveň vám poskytne stejný komfort, jako doposud máte.

Mezi nejčastější servis telefonu, patří prasklý displej, či sklo telefonu, které se postupem času může víc a víc rozšiřovat. Pokud váš telefon má velkou pavučinu na displeji, rozhodně si dejte pozor, aby se nerozšířila více, což by mohlo vést l úplné nefunkčnosti celého displeje.

Ochranné sklo můžete ZAKOUPIT ZDE

Hodnocení

Pro hlasování musíte být příhlášeni.
5 z 1 hlasů.

Diskuze

Pro přispívání do diskuze musíte být přihlášení.